REPERTUAR





   2017-ci ilin MART ayı üçün

R E P E R T U A R


 


  3 mart
Saat 12.00, 14.00            K.Kollodi       “KARLSON”                
Saat 16.00                        K.Kollodi       “KARLSON”     (rus dilində)

4 mart
Saat 12.00, 14.00            N.Kazımov “ƏLƏDDİN”
Saat 16.00                         T.Ağayev    “QOÇAQ   ƏHMƏD”     (rus dilində)

5 mart
Saat 12.00,14.00              K.Kaldoni “PİNOKKİONUN SƏRGÜZƏŞTLƏRİ”
Saat 16.00                         K.Kaldoni “PİNOKKİONUN SƏRGÜZƏŞTLƏRİ” (rus dilində)

8 mart
Saat 12.00, 14.00             V.İlyuxov     “OYAQ  GÖZƏL”
Saat 16.00                         V.İlyuxov    “OYAQ  GÖZƏL”    (rus dilində)

10 mart
Saat 12.00, 14.00             Ə.Oruc      “ZINQIROVLU  PİŞİK”
Saat 16.00                          Rus xalq nağılı    “QOĞAL”   (rus dilində)

11 mart
Saat 12.00, 14.00              Ş.Perro    “QIRMIZI PAPAQ”
Saat 16.00                           T.Ağayev   “QOÇAQ  ƏHMƏD”      (rus dilində) 

12 mart
Saat 12.00, 14.00               M.Seyidzadə “CIRTDAN”
Saat 16.00                            C.Rodari   “ÇİPOLLİNO”    (rus dilində)

17 mart
Saat 12.00, 14.00               Ə.Səmədli    “CİK - CİK  XANIM”
Saat 16.00                            C.Rodari   “ÇİPOLLİNO”    (rus dilində)

18 mart
Saat 12.00, 14.00                K.Ağayeva “GÖYÇƏK FATMA
Saat 16.00                            Rus xalq nağılı    “QOĞAL”   (rus dilində)

19 mart
Saat 14-00                             Azərbaycan xalq nağılı    “AĞ BABANIN NAĞILI”
Saat 16-00                             T.Ağayev    “QOÇAQ  ƏHMƏD”     (rus dilində)

20 mart
Saat 12.00, 14.00,  16.00       A.Şaiq  “TIQ-TIQ VƏ TAQ-TAQ - ın nağılı”
Saat  18.00                                C.Rodari   “ÇİPOLLİNO”      (rus dilində)

21 mart
Saat 12.00, 14.00,  16.00        K.Ağayeva“GÖYÇƏK FATMA”
Saat 18.00                                  T.Ağayev   “QOÇAQ  ƏHMƏD”     (rus dilində)

22 mart
Saat 12.00, 14.00,  16.00         K.Ağayeva   “MƏLİKMƏMMƏD”
Saat 18.00                                   C.Rodari     “ÇİPOLLİNO”      (rus dilində)

23 mart
Saat 12.00, 14.00,  16.00          Ş.Perro  “QIRMIZI PAPAQ”
Saat  18.00                                   T.Ağayev    “QOÇAQ ƏHMƏD”     (rus dilində)

24 mart
Saat 12.00, 14.00,  16.00           Rus xalq nağılı    “QOĞAL”  
Saat 18.00                                     Rus xalq nağılı    “QOĞAL”   (rus dilində)

25 mart
Saat 12.00, 14.00,  16.00           S.Marşak “PİŞİYİN  EVİ”
Saat 18.00                                  C.Rodari         “ÇİPOLLİNO”      (rus dilində)

26 mart
Saat 12.00, 14.00,  16.00             N.Kazımov “ƏLƏDDİN”
Saat 18.00                                    T.Ağayev    “QOÇAQ   ƏHMƏD”     (rus dilində)